Netikėti netikėtai atrastų žmonių atradimai

Šiais metais festivalio šūkiu „Atrask tai, ko net neieškojai!“ skelbiame apie artėjančią revoliuciją ne tik muzikinėje padangėje, bet ir kiekvieno festivalio lankytojo širdyse. Pasiruošiant naujiems atradimams, pirmiausia reikia prisiminti senuosius.

Mieste sutiktų žmonių klausėme, koks buvo pats netikėčiausias atradimas jų gyvenime?

Netikėjai atradau lobį – draugė parodė, kur Vilniaus gatvėje paslėptas „Geocaching“ žaidimo lobis. Sakė niekam nesakyti, tad tikiuosi, kad neperskaitys šio straipsnio.

Dovainis 26, verslininkas

 

Pirmą kartą dalyvavau festivalyje praėjusiais metais ir tai buvo „Revolution Festival 2016“. Visos festivalio dienos buvo kupinos įvairiausių atradimų – supratau, kad galiu šokti nesustodamas 4 valandas, miegoti 3 val. per parą bei atradau muzikos galią ir jos poveikį žmonėms. Jungle scena buvo nereali!

Konstantinas 24, ataušėlis

Norėjau daryti tatuiruotes, tačiau nemokėjau piešti. Tuomet nusprendžiau išbandyti įvairias piešimo technikas. Išbandžiau daug ir įvairių, tačiau po pirmojo savo piešinio dotwork technika supratau – čia yra tai, ko ieškojau! Dabar būtent tuo užsiimu.

Verkiantis ežiukas 30, tattoo meistras

 

Aš manau, kad gyvenimas yra ilgai trunkanti kelionė, kupina atradimų – didelių ir mažų, nesvarbu. Kiekvieną dieną tu atrandi kažką naujo bendraujant su žmonėmis, priimant naują informaciją, ragaujant neišbandytą maistą ar keičiant įprasto maršruto kursą. Laimės atradimas netgi paprastuose dalykuose yra pats didžiausias atradimas, kurį aš radau iki šiol.

Larisa 28, social scientist

Vaikystėje tėvų verčiamas 6 metus lankiau muzikos mokyklą, mokiausi groti saksofonu. Visiškai to nekenčiau. Tačiau dabar esu velniškai įsimylėjęs bosinę gitarą ir planuoju savo ateitį sieti būtent su muzika. Taigi, tai, ko nekenčiau, netikėtai tapo mano didžiausia aistra.

Linas 22, melomanas

 

Atostogaujant Sidėje vakare išėjome į ekskursiją mieste –  labai įdomus miestas, daug muziejų, tikras senovinis palikimas. Po ekskursijos nuėjome į vienintelį naktinį klubą mieste ir netikėtai patekome į elektroninės muzikos vakarėlį! Šokome iki ryto, o išėjus iš klubo dar ilgai šviesos blykčiojo akyse!

Modesta 17, ekscentrikė

Žinau – vyšnių kriek! Į šviesų alų įpylus vyšninio likerio, alus tampa tokio pat skonio, kaip vyšnių kriek`as. Geras, ką?

Benas 19, pasimetęs

 

 

Vaikystėje alpdavau nuo kraujo, o dabar savanoriauju ligoninėje. Mačiau, kaip žmogui sustojo širdis ir jį atgaivino, o aš išlikau stipri!

Karolina 17, nepriklausoma

Turiu du atradimus! Pirmasis – krevetės, jas pamilau prieš mėnesį. Kitas – labai nemėgau vaikų, tačiau dabar dirbu animatore ir vedu vaikų gimtadienius.

Gabija 18, fatališka

 

 Ekspromtu sugalvojau keliauti į Didžiąją Britaniją ieškoti darbo – per tris dienas nusipirkau bilietą, nuskridau ir pradėjau dirbti.

Laurynas 20, laimingas

 

Tokijuje valgiau tuno akis – atrodė kaip šašlykai. Kai sužinojau, ką valgau, nebesinorėjo pakartoti.

Petras 18, hiperaktyvus

Labai netikėtai tapau krikščionimi. Supratau, kad su Dievu galiu bendraut ne tik bažnyčioje, bet ir asmeniškai. Gyvenimas daug lengvesnis, kai žinai, kad visuomet turi atramą.

Jokūbas 21, labai labai ieškantis savęs